Úvod  |  Novinky  |  Řešení  |  Produkty  |  Reference  |  Partneři  |  Servis  |  Práce  |  Kontakt
design
menu design design
design
design
design
informace o firmě design design
design

FASK, spol. s r.o.

Sídlo firmy:
Konopná 12
617 00 BRNO - Komárov

Fakturační adresa:
Kulkova 14
614 00 BRNO - Maloměřice


IČ:63489040
DIČ:CZ63489040
Registrace plátce DPH

Společnost je registrována v Obchodním rejstříku u Krajského soudu v Brně pod číslem C21624

PohodaMSTdesign   
design
Řešení spolupracující se systémem POHODA
www.pohoda.cz www.pohodaplus.cz

MST - mobilní skladový terminál

Řešení MST společnosti FASK s.r.o. funkčně rozšiřuje možnosti informačního systému POHODA o řízený/automatizovaný sběr dat pomocí mobilního zařízení. Toto rozšíření je určeno pro mobilní terminály/čtečky s operačním systémem Windows (CE nebo Mobile) a podporuje řadu skladových procesů (příjmy, výdeje, inventury atd.)

Zpracované procesy pro IS Pohoda:

Příjem podle číselníků (Více zde)
Příjem podle objednávky (Více zde)
Výdej podle číselníků (Více zde)
Výdej podle objednávky (Více zde)
Skladová inventura (Více zde)

Řešení MST je principiálně tvořeno těmito dvěma základními  SW komponentami:

Komunikátorem MST_W_Server - který zajišťuje datovou komunikaci mezi informačním systémem a mobilními terminály. Varianty offline nebo hybridní technologie s online dotazy do systému. Aplikace MST_W (pro Windows terminál) - modul nainstalovaný v samotném mobilním terminálu, který řídí jeho chování (postup snímání, kontrolní funkce atd.)
Toto uspořádání umožňuje velkou univerzálnost při volbě počtu sběrných míst, režimů zpracování dokladů a současně zajišťuje zaměnitelnost jednotlivých typů terminálů a snímacích logik v nich obsažených. Využitím typových řešení se tak zkracuje doba lementace snímače v praktické aplikaci.

Hlavními přínosy řešení MST pro uživatele jsou:

Technologie identifikace pomocí 1D/2D příp. RFID kódů zvyšuje efektivitu práce a snižuje chybovost manipulace se sortimentem Data lze přenášet pomocí Wi-Fi bezdrátové sítě (přímo v prostoru skladu), není nutné „se stále vracet“ k PC Využití vlastnosti grafického displeje Windows terminálů a tedy lepší možnosti nastavení a ovládání Komfortní/intuitivní ovládání, úspora času, rychlost přenosu dat, mnohonásobně vyšší kapacita paměti, mnohonásobně vyšší kapacita baterií (oproti DOS terminálům) za minimální náklady navíc Možnost zobrazení aktuálního stavu v IS (např. aktuální stav položek sortimentu na skladě – včetně kalkulace dosud nezrealizovaných příjmů a výdejů) Obsluha aplikace v terminálech/čtečkách nemusí nezbytně ovládat/mít znalost práce v IS Jednoduché a rychlé zaškolení obsluhy (viz předchozí odrážka)

 

Zpět

design email: info@fask.cz
design

FASK, spol. s.r.o. - čárové kódy, správa a údržba informačních systémů, vývoj software.

  (c) Edited by N.E.S.P.I.
[CNW:Counter]